Porównaj oferty

Współpraca z naszą Agencją to gwarancja organizacji całego procesu transakcji: począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez jej promocję, skojarzenie oferty, przygotowanie umowy, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi.

Warto podkreślić, że współpracujemy z innymi agencjami, doradcami kredytowymi i notariuszami, dzięki czemu optymalnie skracamy czas oczekiwania na nieruchomość poprzez organizację wszystkich formalności.

Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą nieruchomości zwracamy uwagę, że powierzone nam oferty są wszechstronnie promowane, z wykorzystaniem różnorodnych form reklamy. Pomagamy w zawarciu najkorzystniejszych transakcji.

Co nas wyróżnia?

X-Dom Nieruchomości buduje swoją przewagę na rynku współpracując z podmiotami wspierającymi działania badań rynku oraz opinii i satysfakcji klienta. Dzięki dostępowi do aktualnych danych i profilowanych kontaktów, szybko sprawdzimy czego obecnie oczekują nabywcy oraz na jakie finanse są przygotowani.

Nasi pośrednicy

Pośrednicy działający w ramach Agencji spełniają wszystkie warunki określone w Ustawie o Gospodarce Nieruchomościami oraz biorą udział w licznych szkoleniach i stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Łączymy w naszej Agencji Tradycję z Nowoczesnością – mając na celu satysfakcję naszych klientów wspieraną przez najnowsze technologie: własny system obsługi biura, internet, fotografię cyfrową oraz Home Staging.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do rosnącego grona zadowolonych Klientów.

 

Numery licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości: 24350,