MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
390 000 PLN
7 599,38 PLN/m2
KIELCE
ul. Wojska Polskiego
Opis
WITAM .Przedstawiam Państwu 3 pokojowy apartament zlokalizowany na 2 piętrze w bardzo kameralnej inwestycji-WILLI FOREST na osiedlu Bukówka.
Jest to komfortowe i atrakcyjne mieszkanie nie tylko pod względem układu ,ale przede wszystkim jego lokalizacji.
Nie muszę Państwa przekonywać ,że Bukówka to osiedle niezwykle ciche i zielone ,posiadające mnóstwo szlaków pieszych, pachnące lasem sosnowym , który pachnie zdecydowanie lepiej niż beton
w centrum miasta . Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę i doskonałe połączenie autobusowe łączące osiedle z centrum miasta.

Z myślą o środowisku i lepszym komforcie mieszkania dla inwestycji FOREST VILLA zaprojektowano instalację i wdrożenie systemu POMP CIEPŁA , które będą zasilać budynek w ciepłą wodę użytkową i centralne ogrzewanie. Pompa ciepła, wykorzystuje energię znajdującą się bezpośrednio w środowisku naturalnym i dostarcza energię cieplną do instalacji grzewczej oraz do złącza ciepłej wody użytkowej generując znaczne oszczędności kosztów eksploatacji mieszkania, zwłaszcza w okresie zimowym. Dzięki zastosowaniu takiej technologii, mieszkania będą ogrzewane systemem podłogowym, co wyeliminuje grzejniki.

W SKŁAD APARTAMENTU WCHODZĄ :

-SYPIALNIA 8,05 M2
-SYPIALNIA 11,84M2
-POKÓJ DZIENNY Z ANEKSEM KUCHENNYM 16,54 M2
-ŁAZIENKA 5,55 M2
-BALKON 3,61 M2
-HALL

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania. Mnie ,osobę zawodowo związaną z projektowaniem wnętrz, to miejsce zauroczyło …
Zapewniam wsparcie i opiekę podczas procesu kupna-sprzedaży, doradztwa w zakresie aranżacji wnętrza i pomocy przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

Odpowiedzialna za sprzedaż:
Edyta Stokowska
tel. 535 403 717
mail: edyta.stokowska@xdom.nieruchomosci.pl.
Biuro X-Dom Nieruchomości
Z NAMI WYBIERZESZ IDEALNĄ NIERUCHOMOŚCI
Szczegóły oferty

Cena390 000 PLN

Cena za m27 599,38 PLN

Powierzchnia51,32 m2

Liczba pokoi3

Piętro2

Liczba pięter4

Typ kuchniAneks

RynekPierwotny