Sitkówka-Nowiny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
132,67 PLN
Powierzchnia działki
1 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Numer oferty
57/8600/OGS

Opis nieruchomości

W ofercie sprzedaży atrakcyjna działka budowlana w Czerwonej Górze (zaledwie 5 min. samochodem do Kielc).

Kształt działki przypomina prostokąt (wymiary podane na załączonym do nieruchomości rzucie). Działka liczy 1496,25 metrów - szerokość działki od strony ulicy to ok. 52,5 m, głębokość ok. 28,5 m. Niewątpliwym atutem jest wyjątkowa lokalizacja - idealne miejsce na wymarzony dom - teren znajduje się pośrodku działek wydzielonych przez właścicieli do zabudowy. Z działki rozpościera się widok na zamek w Chęcinach oraz nowoczesną zabudowę mieszkaniową. Po prawej stronie sąsiedzi już wybudowali dom, natomiast po lewej obecni właściciele potrzymali pozwolenie na budowę i rozpoczynają pracę. Niewątpliwym atutem działki jest orientacja względem stron świata, pozwalająca na idealne rozmieszczenie tarasu oraz południową ekspozycję okien; zapewniającą maksymalną ilość światła dziennego w domu. Nieruchomość posiada płaskie ukształtowanie.

Na terenie działki znajduje się przyłącze wodne, w granicy od strony ulicy znajdują się media w postaci: kanalizacji, prądu oraz gazu.

UWAGA: Brak podatku PCC - zaoszczędzasz ponad 12 000 zł

Kupujący zwolniony z kosztów obsługi biura - prowizja dla kupującego 0%.

Zachęcam do obejrzenia nieruchomości, ponieważ jest to wyjątkowe miejsce pod względem ciszy i komfortu życia.

Urszula Skorupka, tel. 732 732 738

Kontakt

Urszula Skorupka

Urszula Skorupka

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
732732738
E-mail:
urszula@xdom.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy Warszawska, 29/2, 25-518 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@xdom.nieruchomosci.pl… czytaj więcej