Starachowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 PLN
Cena za m2
64 PLN
Powierzchnia
25 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Nazwa budynku
Budynek biurowy
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-03-06
Numer oferty
25/8600/OLW

Opis nieruchomości

Witam,
Do wynajęcia lokal w Starachowicach przy ul. Radomskiej 14.

Lokal o metrażu ok. 25 m2 składa się z przestronnego pomieszczenia głównego, WC oraz dodatkowego pomieszczenia użytkowego pod lokalem (8 m2).
Lokal jest po generalnym remoncie i posiada przejrzystą witrynę. Został wyposażony w klimatyzację, rolety antywłamaniowe oraz alarm.
Nieruchomość doskonale jest przygotowana do działalności usługowej, handel, ale również biuro. Wejście jest bezpośrednio od strony chodnika.

Przy obiekcie znajdują się miejsca parkingowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się zachodni dworzec autobusowy, który obecnie przechodni modernizacje. Zakończenie remontu przypada już na 2023 rok, zatem na pewno przyciągnie nie tylko osoby korzystające z dworca, ale również całej nowej infrastruktury. Miejsce jest doskonale skomunikowane z miastem. Dodatkowo nieruchomość znajduje się w centrum różnego profilu działalności handlowo-usługowych, co powoduje duży przepływ potencjalnych klientów.
 
Do wynajęcia od zaraz.

 
Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń:
Daniel 505 983 762
Bartek 792 008 282

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Urszula Skorupka

Urszula Skorupka

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
732732738
E-mail:
urszula@xdom.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy Warszawska, 29/2, 25-518 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@xdom.nieruchomosci.pl… czytaj więcej