Kielce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 900 PLN
Cena za m2
165,56 PLN
Powierzchnia
90 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2000
Numer oferty
29/8600/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania z antresolą 370m2 + biuro 90m2 znajdujący się w Kielcach.

BIURO NIE POBIERA PROWIZJI OD WYNAJMUJĄCEGO.
 
Magazyn jest podzielony na dwa pomieszczenia po 150 m2. W jednym z pomieszczeń znajduje się antresola o powierzchni 70 m2. Magazyn posiada wjazd z poziomu zero i rampę rozładunkową, wysokie składowanie 8m, niepylącą podłogę, bezpośrednie przejście do powierzchni biurowej, WC i szatnię w magazynie, oświetlenie LED, drzwi GERDA, elektrycznie podnoszone bramy z poziomu zero.
 
Do powierzchni przynależy również powierzchnia biurowa (90m2) wyposażona w aneks kuchenny, łazienkę, pomieszczenia gospodarcze oraz w bezpośrednie wejście do magazynu,  istnieje możliwość umeblowania uzależniona od oczekiwań najemcy.  Parking bezpośrednio przed biurem oraz zawsze wolne miejsca parkingowe dla klientów. W lokalu znajduje się sieć światłowodowa Orange.
 
Lokal znajduje się w bardzo dogodna lokalizacji przy ul. Warszawskiej umożliwiający łatwy i szybki dojazd klientom, bliskość do głównych szlaków komunikacyjnych Warszawa - Kraków, Lublin - Łódź oraz kieleckiej obwodnicy.Budynek jest całodobowo monitorowany. Do centrum Kielc zaledwie 4 kilometry.

Zapraszam do obejrzenia Lokalu.

Urszula Skorupka
tel. 48 732 732 738, 793 448 676

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

Urszula Skorupka

Urszula Skorupka

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
732732738
E-mail:
urszula@xdom.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy Warszawska, 29/2, 25-518 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@xdom.nieruchomosci.pl… czytaj więcej