Kielce

ul. Bolesława Chrobrego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Cena za m2
5 892,86 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
9
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1980
Stan nieruchomości
Do drobnego remontu
Numer oferty
725/8600/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na 9 piętrze dziesięciopiętrowego wieżowca, położonego przy ulicy Chrobrego na osiedlu Czarnów.
Bardzo dobra LOKALIZACJA. Blisko centrum miasta.
Na powierzchnie lokalu składają się:
* Salon z wyjściem na balkon z pięknym widokiem na panoramę Kielc.
* Oddzielna, widna kuchnia.
* 3 sypialnie.
* Łazienka z WC oraz z wanną.
* Korytarz/przedpokój z pojemną szafą na ubrania.
Mieszkanie pierwotnie miało 3 pokoje, ale został wyodrębniony dodatkowy 4 pokój. Między korytarzem a pokojem nr 3 została wyburzona ścianka działowa, następnie postawione dwie nowe ze świetlikami i okienkami w górnej części. Pokój nie jest duży, ale spełnia swoją funkcję. Istnieje możliwość powrotu do poprzedniego stanu lub można pozostawić czwarty pokój i przeznczyć go na garderobę/pomieszczenie gospodarcze.
Do mieszkania przynależy piwnica. Do dyspozycji mieszkańców dwie nowoczesne windy. Blok ocieplony z odnowioną elewacją. Dużo miejsc postojowych dla mieszkańców. Brak problemów z parkowaniem. Blok oraz parking OGRODZONY. Wjazd bramą na pilota. Furtki wejściowe na kod. Klatki schodowe zabezpieczone domofonem. Blok jak i teren wokół niego jest MONITOROWANY (kamery).
Mieszkanie ciepłe, dwustronne, z pięknymi widokami na panoramę Kielc. Ekspozycja okien północ/południe. Mieszkanie do odświeżenia/remontu.

W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się pełna infrastruktura miejska: przystanki autobusowe, sklepy, apteka, szpital, lokale usługowe oraz szkoły i przedszkola. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z centrum i innymi dzielnicami miasta.

Stan prawny uregulowany.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń i umów się na prezentację.
- Zapewniam kompleksowe wsparcie podczas całego procesu kupna – sprzedaży.
- Pomagam przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

Odpowiedzialna za sprzedaż:
Urszula Skorupka 732 732 738
mail: urszula@xdom.nieruchomosci.pl
Biuro X-Dom Nieruchomości
Z NAMI WYBIERZESZ IDEALNĄ NIERUCHOMOŚĆ

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Centrum handlowe, Góry, Kościół, Restauracja, Sklep, Fitnes, Basen, Hala sportowa, Szkoła, Bank, Plac zabaw, Apteka, Szpital, Kort tenisowy, Uczelnia, Przedszkole, Przychodnia lekarska
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Urszula Skorupka

Urszula Skorupka

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
732732738
E-mail:
urszula@xdom.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy Warszawska, 29/2, 25-518 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@xdom.nieruchomosci.pl… czytaj więcej