Kielce

ul. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
552 000 PLN
Cena za m2
7 069,67 PLN
Powierzchnia
78,08 m2
Rynek
Pierwotny
Numer oferty
546/8600/OMS

Opis nieruchomości

Witam .Przedstawiam Państwu 2-poziomowy apartament ,zlokalizowany na 3 i 4 piętrze w bardzo kameralnej inwestycji-WILLA FOREST na osiedlu Bukówka.
Jest to komfortowe i bardzo atrakcyjne mieszkanie nie tylko pod względem układu ,ale przede wszystkim jego lokalizacji.
Nie muszę Państwa przekonywać ,że Bukówka to osiedle niezwykle ciche i zielone ,posiadające mnóstwo szlaków pieszych, pachnące lasem sosnowym , który pachnie zdecydowanie lepiej niż beton
w centrum miasta . Osiedle posiada rozbudowaną infrastrukturę i doskonałe połączenie autobusowe łączące osiedle z centrum miasta.

Z myślą o środowisku i lepszym komforcie mieszkania dla inwestycji FOREST VILLA zaprojektowano instalację i wdrożenie systemu POMP CIEPŁA , które będą zasilać budynek w ciepłą wodę użytkową i centralne ogrzewanie. Pompa ciepła, wykorzystuje energię znajdującą się bezpośrednio w środowisku naturalnym i dostarcza energię cieplną do instalacji grzewczej oraz do złącza ciepłej wody użytkowej generując znaczne oszczędności kosztów eksploatacji mieszkania, zwłaszcza w okresie zimowym. Dzięki zastosowaniu takiej technologii, mieszkania będą ogrzewane systemem podłogowym, co wyeliminuje grzejniki.

W SKŁAD APARTAMENTU WCHODZĄ :

KONDYGNACJA NIŻSZA :
-SYPIALNIA 11,51 M2
-POKÓJ DZIENNY Z ANEKSEM KUCHENNYM 24,55 M2 M2
-ŁAZIENKA 4,15 M2
-BALKON1- 5,83 M2
-BALKON 2- 2,20 M2

KONDYGNACJA WYŻSZA :
-HALL 3,12 M2
-SYPIALNIA 9,49M2
-SYPIALNIA 7,87 M2
-GARDEROBA 2,47 M2
-WC-6,42 M2

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania. Mnie ,osobę zawodowo związaną z projektowaniem wnętrz, to miejsce zauroczyło …
Zapewniam wsparcie i opiekę podczas procesu kupna-sprzedaży, doradztwa w zakresie aranżacji wnętrza i pomocy przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

Odpowiedzialna za sprzedaż:
Edyta Stokowska
tel. 535 403 717
mail: edyta.stokowska@xdom.nieruchomosci.pl.
Biuro X-Dom Nieruchomości
Z NAMI WYBIERZESZ IDEALNĄ NIERUCHOMOŚCI

Kontakt

Edyta Stokowska

Edyta Stokowska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
535403717
E-mail:
edyta.stokowska@xdom.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą przy Warszawska, 29/2, 25-518 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@xdom.nieruchomosci.pl… czytaj więcej