Działka w Korczynie 5400 m2 z opcją podziału

Działka | Sprzedaż | Korczyn

379 000 PLN

Cena
379 000 PLN
Cena za m2
70 PLN
Pow. działki
5 400 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
121/8600/OGS

Opis

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 5400 m2, położona w malowniczym Korczynie  (gmina Strawczyn) zaledwie 25 km od Kielc. Nieruchomość ta posiada stary dom murowany o powierzchni ok 80 m, który posiada podpiwniczenie. Nadaje się do remontu (możliwość skorzystania z programu Czyste Powietrze), lub do wyburzenia.  Teren działki jest płaski z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Na działce dostępny prąd i woda.  Kanalizacja - planowane przyłącze gminne 2026/2027.
W pobliżu Wierna Rzeka idealna do spacerów i rekreacji, spokojne sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Widok bezpośrednio na górę Perzówkę, z piękną przestrzenią, ciszą i naturą. 
Istnieje możliwość podziału działki
Zapraszam do oglądania.
Zadzwoń i umów się na prezentację
Magda tel: 793 448 676

Dodatkowe informacje

Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Droga dojazdowa
Asfaltowa

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Magdalena Piasta

Magdalena Piasta

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Administratorem danych osobowych jest X-Dom Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Warszawska, 29/2, 25-518 Kielce (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@xdom.nieruchomosci.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com