O nas

Współpraca z naszą Agencją to gwarancja organizacji całego procesu transakcji: począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez jej promocję, skojarzenie oferty, przygotowanie umowy, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi. Warto podkreślić, że współpracujemy z innymi Agencjami, doradcami kredytowymi i notariuszami, dzięki czemu optymalnie skracamy czas oczekiwania na nieruchomość poprzez organizację wszystkich formalności.

Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą nieruchomości zwracamy uwagę, że powierzone nam oferty są wszechstronnie promowane, z wykorzystaniem różnorodnych form reklamy. Pomagamy w zawarciu najkorzystniejszych transakcji. 

WŁASNE CALL
CENTER

Jako jedyne Biuro w Kielcach posiadamy własne Centrum Telefonicznej Obsługi Klienta dzięki czemu szybciej sprzedamy Twoją nieruchomości. Jak to działa ? Doświadczony zespół konsultantów telefonicznie wyszukuje potencjalnych klientów w naszym regionie i przypisuje ich do Twojej nieruchomość.

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

Nasi Agenci kompleksowo pomagają i wspierają w procesie zakupu i sprzedaży nieruchomości zabezpieczając obie strony transakcji. Posiadamy profesjonalne zaplecze prawne, które konstruuje umowy do indywidualnych potrzeb klienta zgodnie z Ustawa z dnia 21 sierpnia 1997 r. o Gospodarce Nieruchomościami

WSPARCIE W FINANSOWANIU

X-Dom Nieruchomości współpracuje ze specjalistami, który pomagają w finansowaniu nieruchomości. Nasi klienci otrzymują od nas pełną wiedze na temat swojej zdolności kredytowej oraz innych możliwości finansowania zakupu. Nasi Doradcy kredytowi posiadają oferty 25 banków, wybierając spośród nich najkorzystniejsza ofertę. Usługi naszych doradców są całkowicie bezpłatne.

Nasi Agenci

Obecnie Nasz zespół liczy 7 doświadczonych Agentów, którzy posiadają ogromne doświadczenie w branży i pomogą Ci skutecznie sprzedać bądź właściwie kupić nieruchomość. Stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach. Łączymy w naszej Agencji Tradycję z Nowoczesnością – mając na celu satysfakcję naszych klientów wspieraną przez najnowsze technologie: własny system obsługi biura, internet, fotografię cyfrową oraz Home Staging.

Dzięki naszemu dużemu zaangażowaniu cieszymy się licznymi rekomendacjami, których udzielają nam nasi klienci polecając nas przyjaciołom i znajomym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do rosnącego grona zadowolonych Klientów!

Numery licencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości: 24350

Co nas wyróżnia?

X-Dom Nieruchomości buduje swoją przewagę na rynku posiadając własny zespół konsultantów który prowadzi badania rynku oraz opinii i satysfakcji klienta. Dzięki dostępowi do aktualnych danych i profilowanych numerów, szybko sprawdzimy czego obecnie oczekują klienci w naszym regionie oraz na jakie finanse są przygotowani.